BELÉPÉS

STATISZTIKA
Tűzidomárok: 7 
Vízidomárok: 5
Földidomárok: 6
Légidomárok: 5

Jelenleg online:

Mai látogatók:

ÉRTÉKELD AZ OLDALT!
Hogy tetszik az oldal?
Összes válasz: 44
HASZNOS OLDALAK
AnimeAddicts
Legújabb fanficek
Írta: Leredell
Jó és rossz harca
[Fanfic - oneshot]

Írta: Amon
Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

VALAMI NINCS RENDJÉN
[Fanfic - sorozat]

Ötletek, javaslatok - Oldal 2 - Fórum

• Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Fórum » BenderHeroes » Észrevételek, ötletek, javaslatok » Ötletek, javaslatok (Van ötleted? Írd meg!)
Ötletek, javaslatok
riki88Dátum: Szombat, 2015.02.07, 12:20:45 | Üzenet # 16
Ja, csak nem volt átlátható teljesen, hogy hogyan is fog működni.

Még annyit, hogy van különbség a négy idomítási edzés között? Mondjuk egy vízidomár védekezést és állóképességet, egy tűzidomár gyorsaságot és támadást, egy földidomár védekezést és támadást, egy levegőidomár pedig gyorsaságot és védekezést jobban, gyorsabban fejlesztenek-e, hiszen a négy elem különbözik?

Liu-Shen, Víz törzse

AdamSDátum: Szombat, 2015.02.07, 12:24:46 | Üzenet # 17
Nem, nem különbözik. Én is gondoltam rá. Csak így meg a pontok kavarnának be, (jajj azok a pontok).

Az alapelv az akar lenni, hogy mindenki ugyanaddig fejlődhessen. A négy alapkészség, (gyorsaság, támadás, védekezés, állóképesség) ugyanolyan ütemben mennek. A többire ott van a speciális képesség, meg az extra idomítás. Inkább ezekkel kell majd tükrözni. Persze már most is kell, hiszen nem mindegy, hogy mire gyúr az ember. Annyit elmondhatok, hogy az alap idomítási képesség pontban többnek számít (egy egysége) mint a négy alapkészség.

riki88Dátum: Péntek, 2015.02.20, 07:40:24 | Üzenet # 18
Sziasztok! Azon tűnődtem, hogy a terjeszkedés hogyan működik. A saját területen kívüli terjeszkedésről van szó? Ha igen, ahhoz szükségeltetik egy világtérkép.

Liu-Shen, Víz törzse

AdamSDátum: Péntek, 2015.02.20, 09:36:45 | Üzenet # 19
Akkor lesz egy nemzetnek világtérképe, ha nemzeten belül minden fel lesz fedezve smile

riki88Dátum: Szombat, 2015.02.21, 16:47:18 | Üzenet # 20
Sziasztok!
Azon gondolkodtam, hogyan lehetne vezetőt választani. Megnéztem, hogy vannak bizonyos feltételek, nem lenne jobb, ha ezt az egyes csoportok maguk döntenék el? Elvégre magunknak választanánk vezetőt.

Liu-Shen, Víz törzse

AdoszDátum: Szombat, 2015.02.21, 18:03:44 | Üzenet # 21
Szerintem ha nincsenek feltételek, akkor mindenki vezető akarna lenni és mennének erről a viták, de ha eléred a bizonyos feltételeket, akkor már kevesebb az esély a vitákra.
Ez csak az én meglátásom. :)

riki88Dátum: Szombat, 2015.02.21, 23:04:41 | Üzenet # 22
Nem azt mondom, hogy ne legyenek elvárások, csak hogy azt at egyes népek maguk között döntsék el.

Liu-Shen, Víz törzse

AmonDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 13:58:14 | Üzenet # 23
Olyan ötletem támadt, hogy lehetne az oldalon egy album vagy valami hasonló ahová rajzokat lehetne beküldeni. Mint a rajzverseny anno. Mi a véleményetek?

riki88Dátum: Vasárnap, 2015.04.26, 13:47:41 | Üzenet # 24
Támadt egy olyan ötletem, hogy lehetne "energia" tallérokat kapni bizonyos eseményeken illetve speciális küldetéseken, melyekkel le lehetne rövidíteni egy edzést, küldetést időtartamát. Lehetne többféle, mondjuk 6, 12, 18, és 24 órát spóroló tallérok.

Liu-Shen, Víz törzse

AdamSDátum: Vasárnap, 2015.04.26, 18:25:22 | Üzenet # 25
Hmm ez jó ötlet :) Amint lesz időm megcsinálom. csak most tervezem a BH V2.0-as dizájnt :)

Fórum » BenderHeroes » Észrevételek, ötletek, javaslatok » Ötletek, javaslatok (Van ötleted? Írd meg!)
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:

Bender Heroes © 2020