BELÉPÉS

STATISZTIKA
Tűzidomárok: 7 
Vízidomárok: 5
Földidomárok: 6
Légidomárok: 5

Jelenleg online:

Mai látogatók:

ÉRTÉKELD AZ OLDALT!
Hogy tetszik az oldal?
Összes válasz: 44
HASZNOS OLDALAK
AnimeAddicts
Legújabb fanficek
Írta: Leredell
Jó és rossz harca
[Fanfic - oneshot]

Írta: Amon
Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

VALAMI NINCS RENDJÉN
[Fanfic - sorozat]

Dr. Csont (Bones) - Fórum

• Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Csevegő » Sorozatok » Dr. Csont (Bones)
Dr. Csont (Bones)
AdamSDátum: Vasárnap, 2015.03.08, 07:55:00 | Üzenet # 1
Egyik kedvenc sorozatom a Bones. Eddig 10 évados, de én végig függtem az egészet.
Van benne nevetés, undorító holttestek, izgalom, és minden ami kell.

Főszereplőnk egy törvényszéki antropológus, aki hiperracionalista elméjével meghódítja az egész világot. Szinte mindenhez ért, kivéve a való élethez. AKár egy újperc-ből megmondja, mi történt az áldozattal.

Érdekesség, hogy a sorozat ötletét egy valóban ilyen elméjű hölgy adta, aki hasonló regényeket ír.

Vélemények?

riki88Dátum: Vasárnap, 2015.03.08, 10:57:18 | Üzenet # 2
Valóban egy remek sorozat, már vártam mikor foga valaki megemlíteni :) . Az elejétől kezdve tetszik, mindig tudnak újat mutatni és mindig lenyűgöznek egy tudományos érdekességgel. A tudománnyal és a racionalitással szemben nagyon jól tudják ábrázolni az emberiességet, az érzelmiséget, hisz szinte minden bűnügy, epizód valamilyen morális, társadalmi vagy kapcsolati problémán alapszik. A karakterfejlődésekben a legjobb az írói gárda, mert az elején még szókimondó és teljesen szkeptikus, ámde hihetetlenül okos és intelligens törvényszéki antropológus teljesen empatikussá válik és elhagyja aroganciáját. És nem csak Brennen (Bones :)), hanem a többi tudós, Booth FBI ügynök és sokan képesek a változásra annak ellenére, hogy mindannyian egy-egy eszmerendszert képviselnek. Ezért is imádom én ezt a sorozatot.

De a mostani részek már nem igen nyerik el a tetszésemet. Kezdem úgy érezni, mintha kifulladna a történet és erőltetnék. A régi részekben még volt izgalom és sztorialap, a 7. évadtól (Booth és Brennen közös gyereke) meg mintha minden megváltozott volna és ez nekem nem tetszik.

Még nem tudom, hogy folytassam-e a 9. évadot.

AdamSDátum: Vasárnap, 2015.03.08, 11:17:30 | Üzenet # 3
Riki!

Folytasd. Én is éreztem így, de a 9. évad meg a 10. ami eddig kint van, hát én néhány részen össze **** am magam.

Nekem a Gormogon (asszem) nagyon tetszett...azok a részek, plusz a Christofpher Palent arc is jó volt...de a 9. évad vége, 10. évad eleje...Brennen új arcát mutatja meg, ami nekem nagyon bejött, mellesleg nevettem is rajta egy jót.

riki88Dátum: Vasárnap, 2015.03.08, 17:32:33 | Üzenet # 4
Lehet elsőre rosszul ítélem meg az utóbb részeket, de kalandosabbaknak, izgisebbeknek bizonyultak mint a mostaniak és már a karakterekben sincs mit fejleszteni szinte...lassan a végéhez közelít...

Persze a teljes képhez mindenféleképpen megnézem a felmaradt részeket

Liu-Shen, Víz törzse

Fórum » Csevegő » Sorozatok » Dr. Csont (Bones)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Bender Heroes © 2020