BELÉPÉS

STATISZTIKA
Tűzidomárok: 7 
Vízidomárok: 5
Földidomárok: 6
Légidomárok: 5

Jelenleg online:

Mai látogatók:

ÉRTÉKELD AZ OLDALT!
Hogy tetszik az oldal?
Összes válasz: 44
HASZNOS OLDALAK
AnimeAddicts
Legújabb fanficek
Írta: Leredell
Jó és rossz harca
[Fanfic - oneshot]

Írta: Amon
Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

VALAMI NINCS RENDJÉN
[Fanfic - sorozat]

Trónok harca (Game of Thrones) - Fórum

• Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Fórum » Csevegő » Sorozatok » Trónok harca (Game of Thrones)
Trónok harca (Game of Thrones)
LeredellDátum: Szombat, 2015.03.07, 22:34:37 | Üzenet # 1
Sziasztok!

Nagyon szeretem a Trónok harcát, ezért gondoltam, nyitok egy témát, hátha közületek is van, aki így van ezzel. :D

Azért imádom ezt a sorozatot (na és persze a könyveket!), mert egyszerűen belecsépel téged abba a világba. Bekapcsolod a TV-t (vagy kinyitod a könyvet) és nincs menekvés. Különböző szereplők szemszögéből, puzzle-ként összeállva lesz teljes a kép, már, amennyire teljes tud lenni. Mert mindig maradnak izgalmas rejtélyek... 

Nekem a kedvenc területem a Fal, és nagyon érdekelnek az Éjjeli Őrséges részek. Nem csak Havas Jon miatt, de persze hiba volna kizárnom őt a sorból. De zseniális, ahogy az utolsó erőiket mozgósítva, szinte nulla támogatással küzdenek a valós, de a Hét Királyságban el nem ismert veszélyek ellen.

Nem tudom, jártok-e conokra, de ha most tavasszal jöttök, megtalálhattok Havas Jonnak öltözve. :) Örülnék, ha találkozhatnék veletek!

És ajándékként egy kis crossover a Disney-hercegnőkkel (őket annyira nem bírom, de szépen meg vannak rajzolva):
Csatolmányok: 0363637.jpg(153.8 Kb)

AmonDátum: Vasárnap, 2015.03.08, 14:03:20 | Üzenet # 2
Na igen! Trónok harca, ez egy igen bőséges téma amit lehet vesézgetni. Persze azért spoilerekkel vigyázzunk, mert ugye a könyv jóval előrébb tart. Nemsokára április és jön a következő évad! Jeee. Már alig várom!
A kedvencem Stannis Baratheon, nameg persze Tyrion Lannister. Stannis kétségbeesetten küzd a királyi címért, és most végre megvan rá az esélye hogy sikerüljön is neki, Tyriont meg persze mindenki szereti. :D 
A Falas részek tényleg nagyon jók, mert rengeteg kérdést vet fel az ottani történetszál. Főleg a Mások amik nagyon érdekelnek. Csak az a kicsit zavaró a sorozatban hogy rengeteg jó karaktert kiirnak, ami persze nem baj, mert így még valószerűbb a történet, csak ugye ha megszeretsz egy karaktert, neki szurkolsz meg minden és egyszercsak rotty, meghal :D
Ettől függetlenül tényleg remek világa van a sorozatnak, alig várom az áprilist! :D

LeredellDátum: Kedd, 2015.03.10, 20:17:59 | Üzenet # 3
Igen, a spoilerekkel óvatosan! Bár állítólag most annyira más (XD) lesz a sorozat, mint a könyv, hogy lassan mindegy lesz, olvasta-e valaki, vagy sem. Az író is bevallotta, hogy azok se lesznek biztonságban a sorozatban, akik a könyveket (eddig) túlélték, de persze kérdéses, hogy fő/sokadik mellékszereplőről van-e szó... :D De várom már én is nagyon az áprilist, de a 6. könyv kiadását még jobban. :D

AmonDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 20:04:03 | Üzenet # 4
Hát egy dolog biztos: Áprilistól 10 hétig habzani fog a szám. :D

LeredellDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 21:16:46 | Üzenet # 5
Egy kis ízelítő addig is! *.*
Csatolmányok: 3321961.png(629.2 Kb)

AmonDátum: Szerda, 2015.03.18, 18:41:34 | Üzenet # 6
A két kedvenc! Habár jobban Tyrion sorsa érdekel most. :D

LeredellDátum: Szombat, 2015.03.21, 17:11:31 | Üzenet # 7
Már csak bő 3 hét! *.*

AmonDátum: Kedd, 2015.03.24, 19:18:22 | Üzenet # 8
Addig is hangolódjunk szerintem :DD
https://www.youtube.com/watch?v=vU8eL2CjzHw&feature=youtu.be

LeredellDátum: Vasárnap, 2015.04.19, 10:48:43 | Üzenet # 9
Na, hogy tetszett az első rész? :) Holnap már jön is a folytatás! Egy pozitív dolog a hétfőben...

AmonDátum: Hétfő, 2015.04.20, 18:34:10 | Üzenet # 10
Á én még várok a szinkronra, de hozzáteszem meglehetősen nehéz nem megnézni nameg nem spoilert kapni. :D Remélem hamarosan jön a szinkron hozzá... :)

LeredellDátum: Kedd, 2015.04.21, 18:25:21 | Üzenet # 11
Majd én leszinkronizálom! XD Amúgy felirattal nem jó? Úgy fent vsn ingyen az HBO GO-n. :)

AmonDátum: Szerda, 2015.04.22, 12:25:46 | Üzenet # 12
Majdnem meg is néztem felirattal, de a gépre le kellett tölteni az új silverlightot amihez nemvolt kedvem, nameg isteni jelnek vettem hogy: "Nem! Még várj a szinkronra" :DDD  de már a bőrt kaparászom magamról úgy nézném megfelé :D

LeredellDátum: Szerda, 2015.04.22, 19:47:05 | Üzenet # 13
Szerintem megéri azt a 2 percet, amíg feltelepíti. Hányszor annyit fogsz mozizni utána! :D Mellesleg szinkronnal elcész a jó kis északi akcentus... Ezęrt nem us értik a conon, amikor azt mondom, hogy "Vinter is koming!" De ha egyszer így mondják! X'D

AmonDátum: Csütörtök, 2015.04.23, 11:51:01 | Üzenet # 14
Igen de tudod aki már megszokta a szinkront, annak fura átállni. Ugyan így voltam Legend of Korrával. nembirtam ki, megnéztem angolul, aztánmeg tök fura volt magyarral. Na mos tis így van csak forditva, de nembaj mert pár nap és jön a szinkron. VÉGRE!!! :D

LeredellDátum: Csütörtök, 2015.04.23, 19:22:37 | Üzenet # 15
Akkor se úszod meg! Ha jössz conra, jelmez nélkül bár, de üldözni foglak, északi akcentussal! X'D Mint Anna Kyojama... De ez részletkérdés. :'D

Fórum » Csevegő » Sorozatok » Trónok harca (Game of Thrones)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:

Bender Heroes © 2020