BELÉPÉS

STATISZTIKA
Tűzidomárok: 7 
Vízidomárok: 5
Földidomárok: 6
Légidomárok: 5

Jelenleg online:

Mai látogatók:

ÉRTÉKELD AZ OLDALT!
Hogy tetszik az oldal?
Összes válasz: 44
HASZNOS OLDALAK
AnimeAddicts
Legújabb fanficek
Írta: Leredell
Jó és rossz harca
[Fanfic - oneshot]

Írta: Amon
Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

VALAMI NINCS RENDJÉN
[Fanfic - sorozat]

Doctor Who Universe - Fórum

• Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Csevegő » Sorozatok » Doctor Who Universe (Doctor Who - Ki vgay, Doki?)
Doctor Who Universe
riki88Dátum: Péntek, 2015.02.06, 22:00:59 | Üzenet # 1
Sziasztok! Ha egy sorozatot kell említenem, amit úgy szeretek, mint az Avatart, hát az a kék fülkével utazó időlord, a magát Doktornak nevező, sokszínű földönkívülinek történetét elmesélő műsor, a Doctor Who!

Gondolom sokan összefutottak már "valamely" Doktorral, aki egy segítőtárssal (leggyakrabban egy csinos hölggyel) utazza át a tér-idő kontinuumot, hogy aztán mindenféle veszélyes, ámde hihetetlenül eszméletlen kalandokba csöppenjenek, legyen az éppen egy pompei kiruccanás a vulkánkitörés előtt, esetleg egy távoli bolygó meglátogatása, ahol nyüzsögnek a síró angyalok, esetleg csak London kis városából mentsék meg a világot az undorító földönkívüli létformáktól.

Bármi is történik, az egyszer biztos, hogy a néző nem fog unatkozni egy percig sem. Eszméletlenül sok izgalom és mély érzelem jellemzi az amúgy sem hétköznapi utazásokat. Én legfőképpen ezért imádom annyira ezt a sorozatot, mert olyan lehengerlően remekül meg van szerkesztve, hogy már maga a helyzet ámulatba ejtő, ez főként az időutazásnak köszönhető. És a kapcsolatok kialakításáról, a karakterek szerethetőségéről még nem is beszéltem.

Remélem sok hozzám hasonló "whovian" van köztetek és hogy másoknak is felkeltettem az érdeklődését.

Fórumra fel! :)

Az üzenetet módosította: riki88 - Péntek, 2015.02.06, 22:02:26

MakoDátum: Hétfő, 2015.02.16, 00:40:03 | Üzenet # 2
Szia. Én is nagyon imádom a Doctor Who-t. Szerintem zseniális. Én csak 2005-től kezdtem el nézni, az új évadokat, a régieket nem láttam még, de tervezem, hogy megnézem majd őket! Neked melyik Doctor kedvenced az újak közül? Nekem a 10., de igazából mindegyiket bírom nagyon! Kedven útitársad/útitársaid?
Nekem a top 3 útitársak: Rose, Amy, Clara! :)
Nagyon imádom a sorozatot, és már 3szor végignézetem a 8 évadot, és most tervezem, hogy megint végignézem az egészet! :)

riki88Dátum: Szerda, 2015.02.18, 11:36:04 | Üzenet # 3
Szia! Örülök,hogy te is imádod a sorozatot, ami egyszerűen fenomenális. Én sem láttam még a régi részeket, de nem lenne rossz megnézni. Kedvenc Doctort nem tudok választani. Jó, a 9-est ki tudnám zárni, de David és Matt zseniálisan alakítottak mind ketten. Nem tudom melyik a jobb: a fez vagy a szemüveg :D
Útitársak közül talán még nehezebb választani. Rose...mindig is hiányozni fog, nagyon de nagyon; Marta emlékezetes volt(a meg nem történt egy év :D),de nem tetszik, hogy egy katona lett belőle; Donna nagyon emberi és ezért imádom őt; Amy (és Roary) egyszerűen imádni valóak, talán náluk könnyeztem a legtöbbet (ide mág River Song-ot is besorolnám, hisz ő is fontos), Clara pedig ... ő mondhatni a legmisztikusabb mind közül, őt a legnehezebb leírni...had ne kelljen választanom.
Te is megfigyelted, hogy a 10. reinkarnációja után más lett a sorozat hangulata? Mintha Amy-vel egy egészen más korszak kezdődött volna...és attól félek, hogy a mostani is más lesz.

MakoDátum: Péntek, 2015.02.20, 00:54:34 | Üzenet # 4
Igen, mert ott megváltozott minden. Én is ezen gondolkodtam, hogy lehetséges, hogy most is sok minden fog megváltozni, mindig akkor mikor már megszokod és minden úgy jó ahogy van, de a végén mindig van egy csavar és jön a változás. Engem igazából még nem ragadott meg ez a legújabb reinkarnáció, de várom a folytatást, hogy mit hoznak ki belőle. Nem azt mondom ezzel, hogy ő egy rossz doktor, csak még nem szoktam meg, hogy ilyen öreg, és még nem ragadott magával az ő alakítása, 10. és 11. után. Remélem, hogy érdemes lesz várni a folytatást is, mert már mint említettem, nagyon imádom a sorozatot!!
A többivel kapcsolatban pedig egyet értek veled!! :D

Bari06Dátum: Vasárnap, 2015.03.01, 15:23:42 | Üzenet # 5
Én a régi részekkel kezdtem, csak sajnos idő hiányában félben is maradtak, de már azok is meglepően jók voltak. Annyi mindent kéne megnéznem szépen felhalmozódtak a sorozatok, de ez is közte van. :D

Fórum » Csevegő » Sorozatok » Doctor Who Universe (Doctor Who - Ki vgay, Doki?)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Bender Heroes © 2020