BELÉPÉS

STATISZTIKA
Tűzidomárok: 7 
Vízidomárok: 5
Földidomárok: 6
Légidomárok: 5

Jelenleg online:

Mai látogatók:

ÉRTÉKELD AZ OLDALT!
Hogy tetszik az oldal?
Összes válasz: 44
HASZNOS OLDALAK
AnimeAddicts
Legújabb fanficek
Írta: Leredell
Jó és rossz harca
[Fanfic - oneshot]

Írta: Amon
Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

VALAMI NINCS RENDJÉN
[Fanfic - sorozat]

Lara Croft: Tomb Raider - Fórum

• Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Csevegő » Játékok » Lara Croft: Tomb Raider
Lara Croft: Tomb Raider
riki88Dátum: Szombat, 2015.04.25, 07:58:53 | Üzenet # 1
Egyszerűen imádom! Lara Croft egy hírhedt régésznő, aki szebbnél szebb tájakon barangol, ősi sírokat rabol ki, megmenti a világot a természetfeletti erők fenyegetésétől és nem mellesleg mindössze pár kütyüjével és a mára ikonikussá vált dupla pisztolyával. Persze hihetetlenül szexi, mell- és csípőmérete figyelemreméltó ;) , mégis elképesztően okos, ügyes és érzelmes. Mindig a jó oldalon áll. Szeretem a történelmet, az ősi civilizációkat és a mászkálós játékokat, s a Tomb Raider-ben minden van, ami csak le tud nyűgözni. 

Ajánlom annak, aki szereti a történelmet, a tájakban, a kultúrában lehet gyönyörködni, és annak is, aki szereti a misztikus történeteket.

Ti játszottatok már vele? Hogy tetszett? Új generációs, vagy a régi Lara a jobb?

Liu-Shen, Víz törzse

LeredellDátum: Szombat, 2015.04.25, 22:14:56 | Üzenet # 2
Szia! :D

Én játszottam egy kicsit az új verzióval, és nagyon-nagyon tetszett! Sajnos nemigen bírta a gépem, így abba kellett hagynom, de megvan Steam-en, így majd tudom játszani, ha adottak lesznek a rendszerkövetelmények is. X'D

Nekem ötletesnek tűnt, és tetszett, hogy össze-vissza lehet mászkálni benne, de azért ijesztő is volt, főleg, amikor bujkálni kellett, és egy nyikkanás is a végedet jelentette...

A történetbe sajnos nem nagyon láttam bele, de biztos az is nagyon izgi! De mondom, ami késik, nem múlik, és várom már a rendes találkozást a játékkal! :D

Fórum » Csevegő » Játékok » Lara Croft: Tomb Raider
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Bender Heroes © 2020