BELÉPÉS

STATISZTIKA
Tűzidomárok: 7 
Vízidomárok: 5
Földidomárok: 6
Légidomárok: 5

Jelenleg online:

Mai látogatók:

ÉRTÉKELD AZ OLDALT!
Hogy tetszik az oldal?
Összes válasz: 44
HASZNOS OLDALAK
AnimeAddicts
Legújabb fanficek
Írta: Leredell
Jó és rossz harca
[Fanfic - oneshot]

Írta: Amon
Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

Valami nincs rendjén
[Fanfic - sorozat]

VALAMI NINCS RENDJÉN
[Fanfic - sorozat]

TES V. - Skyrim - Fórum

• Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Fórum » Csevegő » Játékok » TES V. - Skyrim
TES V. - Skyrim
LeredellDátum: Szerda, 2015.03.11, 21:28:20 | Üzenet # 1
Halihó! Szerintem nem kell ecsetelnem, hogy miért imádom ezt a játékot. Van miről beszélni bőven, én nem is tudom, hol kezdeni... Talán ti nagyobb sikerrel jártok! :D

(Jó, egy lopott kérdés: kedvenc shout?) :D

AmonDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 12:59:36 | Üzenet # 2
Ismét találkozunk! :D 
Hmm kedvenc shout? Több is akad, de természetesen FUS RO DAH! :D

újabb kérdés: Ki az az ellenfél, akit ha megláttok még 80 as szinten is rotyog a gatya? :D Nálam a Draugr Death Overlord, vagy a Volkihar Assassin.. :D

LeredellDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 18:18:24 | Üzenet # 3
Jujj, nálam is a "FUSSODAH" a nyerő! :D De nagyon szeretem még a Dragon Aspect-et, a Bend Will-t és a Storm Call-t is. Meg draugrok ellen a Fire Breath-t. :D Meg magas hegyeken a Become Ethereal-t.

A másik kérdésre annyit tudok válaszolni, hogy én csak 68-as szintig jutottam. A Draugr Death Overlordhoz sajnos volt "szerencsém", és tényleg durva egy dolog. De azt se szeretem, amikor megjelennek a kis wisp-ek, mert akkor valahol a közelben van az anyjuk is... :P Legendary Dragonnal még nem találkoztam, csak az előtte levővel (most nem ugrik be a becses neve, mi a tesómmal nemes egyszerűséggel csótánysárkánynak hívtuk), és elég kemény volt a Drain Life-fal... :S Egyébként a Forsworn Briarheart-okat is utáltam, amíg nem lettem olyan jó sneakingből, hogy mögéjük tudjak lopózni. >:) Ja, és persze lurkerek és seeker-ek minden mennyiségben visszataszítóak. A többi lénnyel még megvagyok valahogy. :D

Új kérdés: kedvenc follower? :D

AmonDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 19:13:36 | Üzenet # 4
Kedvenc follower egyértelmüen Serana, mert veszettül erős, vámpir lord, és elég szépen büntet a spelljeivel. Egyedül akkor idegesítő, amikor sneakelni kell, szép lassan araszolsz felfelé a dombon, kibukik a kis fejed, és arra leszel figyelmes hogy Serana letarolta a fél tábort, neked meg nemhagyott semmit... :D

LeredellDátum: Csütörtök, 2015.03.12, 21:23:38 | Üzenet # 5
Igen, Serana nagyon jó! Mindent teleaggat a jégtüskéivel. :D Meg mindennel interactol. X'D Én még J'zargót is bírom, nekem sose halt meg és ő is erős volt. Meg vicces az akcentusa. És Jenassa is jól jön az elején, megéri az 500 aranyát. 

Aki viszont nem épp a legjobb választás, az Faendal. Ha bármi kis esélye van annak, hogy az ember (tünde) meghaljon a környéken, ő megtalálja a módját... X'D A tesóm beállította, hogy ő legyen a steward a mocsári házikójában. Egyszer szembetalálkoztak Whiterun mellett a hegyekben, és a tesóm még nézte is, hogy a mocskos munkakerülője mit akar. Semmi értelmesről nem lehetett vele beszélni, hamar el is ment. Aztán jött egy courier, hogy sajnálattal közlik, de Faendal meghalt... X'D Na, ez mi, ha nem született "tehetség"?

KenshiroDátum: Kedd, 2015.04.21, 12:14:19 | Üzenet # 6
Farkas a legjobb akkor is :D Ő még a halálból is feltámad :D

AmonDátum: Kedd, 2015.04.21, 15:37:39 | Üzenet # 7
Igaz, de azt birom benne különösen hogy eljátssza a nagy kemény arcot, aztán mikor Ysgramor sírjához kell elmenni a Companionssal hogy Kodlak Whitemanet elküldjék Sovngardba, (júj ez a mondat :DDD) nos akkor meg megáll félúton hogy hát ő nem mer tovább menni mert fél a pókoktól :DDD Közben meg mikor elhívod magaddal Comrade in arms nak akkor meg százával öldösi őket XD
Hamár Companions akkor az tuti hogy ő adja a legjobb küldiket, (törd pe ez meg az orrát), na azt még 400 gameplay hours után sem bírom megunni XDDD

LeredellDátum: Kedd, 2015.04.21, 18:31:37 | Üzenet # 8
Na, igen. Faendy esete után a tesómmal úgy döngöttünk, hogy Companion stewardokat választunk. Az egyik persze Farkas lett. És amikor megbeszélted vele, hogy hàny tyúkot szerezzen be neked, akkor mellékesen megkérdezhezed, hogy nincs-e valami jó küldetése. Petszs amikor ötödjére is sárkányt akar ölni, mert "még soha nem látott" , az azért vicces. De legalább nem pók, azt fusrodah-n kívül én se vagyok hajlandó megérinteni. :p

AmonDátum: Szerda, 2015.04.22, 12:24:04 | Üzenet # 9
Ó pedig azokat a legjobb öldösni lefelé! :) Tűzzel-vízzel, itt ott egy 50 kilós warhammerrel. :DD Simán a legjobb szórakozás Cicero baromságai után :D

LeredellDátum: Szerda, 2015.04.22, 19:50:21 | Üzenet # 10
Váááh! Cicero a másik, akihez nem megyek hallótávolságon belülre. :P

Tényleg, és melyik fajjal szerettek játszani? :D

AmonDátum: Szerda, 2015.04.22, 20:15:02 | Üzenet # 11
Egyértelműen Nord, talán egyszer kipróbálok egy Breton nőit is, de eddig minden elder scrollsban Nord volt a main karim :D

LeredellDátum: Csütörtök, 2015.04.23, 19:28:53 | Üzenet # 12
Ez az! Végre egy nord-párti! A családom valahogy be van oltva ellenük. "Az gagyi ember, minek az? Legyen inkább tünde." Pfff... Pedig a Skyrimnek úgy van igazán varázsa. Az Obliviont eredetileg tündével próbáltam ki, de olyan borzalmas hangja volt, hogy gyorsan újrakezdtem egy norddal, annak jobb hangja volt. Igen, ez nálam gond tud lenni. X'D Most a Morrowinddel játszok, de ezt dark elfként teszem, épp azért, amiért a Skyrimben a nordot választottam. És egy üzenet annak, aki rasszistának tartja a nordokat: a dark elfeket nem veri senki ebben a témában. Hiába vagy dark elf, akkor is outlander vagy, mert nem Morrowindben nevelkedtél, te mocskos birodalmi tündeszerűség. X'D Ehhez képest a nordok keblükre ölelték a tesómat, aki orkként játszott. :P amúgy azért is szeretem a nordot, mert kiválóan szimbolizálja az ész nélküli hentelős játékstílusomat. XD De a Morrowindben óvatosabb vagyok, így oda passzol a dark elf. :D És íme, újabb kisregény a semmiről... Lehet, fanficet kéne írnom inkább. X'D

AmonDátum: Csütörtök, 2015.04.23, 19:41:04 | Üzenet # 13
Nekem mindig is jobban bejött ez a viking stílus, ezért vagyok mindig a Nordokkal :D a legjobb gameplay szerintem, a többit valahogy nem élem át annyira.

KenshiroDátum: Péntek, 2015.04.24, 16:35:13 | Üzenet # 14
Nekem is Nordom van ....Boromirt igen nehéz leverni....talán ha egyszerre rámjön az a két reverred dragon a forgotten vale ből... de már azok sem Elpusztithatatlan.

AmonDátum: Péntek, 2015.04.24, 18:31:12 | Üzenet # 15
Majd akkor lesz gatya, ha megküzdötök egy Legendary val. Na az már tényleg agysorvasztó küzdelem, és legalább fél óráig tart :D (Még Alduint is miszlikbe szaggatná olyan erős belőle egy) :D

Fórum » Csevegő » Játékok » TES V. - Skyrim
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:

Bender Heroes © 2020